Zatrudniono zastępcę prezesa Wod-Kan

Zatrudniono zastępcę prezesa Wod-Kan

BIAŁA PODLASKA Decyzją rady nadzorczej spółki WOD-KAN, stanowisko wiceprezesa Bialskich Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN objął Ernest Jaroszek, z wykształcenia inżynier elektroniki i telekomunikacji.

Jaroszek to absolwent Politechniki Poznańskiej. Pochodzi z Białej Podlaskiej, gdzie ukończył I LO im. J. I. Kraszewskiego.  Studiował na wydziale inżynierii komputerowej Uniwersytetu w Porto (Portugalia), gdzie ukończył również kurs marketingu.

Pracował m.in. jako specjalista nadzoru data center w firmie TALEX S.A., specjalista nadzoru sieci mobilnej w firmie Networks! Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie, gdzie był odpowiedzialny za nadzór i utrzymanie sieci mobilnej Orange oraz T-mobile na terenie Polski. Od 5 lat prowadzi własną firmę, która odpowiada za międzynarodową kampanię marketingową P4 Sp. Z o.o. operatora sieci Play. Realizował projekty sponsoringowe dla Polskiego Związku Piłki Nożnej i firmy Lagardere Sports Poland Sp. z o.o.  Był także wydawcą magazynu biznesowego MAN, który poruszał tematy zarządzania i przedsiębiorczości. Od 5 lat we współpracy ze Szkołą Trener w PZPN, bialskim Zakładem Karnym i Przedstawicielstwem Generalnym UNIQA organizuje w Białej Podlaskiej charytatywny Supermecz.

Rada nadzorcza zebrała się 8 lutego i to podczas tego posiedzenia Jaroszek został wybrany na wiceprezesa. Zajmie się rozwojem, komunikacją oraz działalnością CSR spółki. Nie jest to pierwsza zmiana w spółce. Prezesem spółki został w styczniu Janusz Bystrzyński, wieloletni pracownik WOD-KAN.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: