Wygraj grupową imprezę z atrakcjami!

Wygraj grupową imprezę z atrakcjami!

KONKURSY Ośrodek Sportu i Rekreacji Wiosenny Wiatr w Woskrzenicach Małych wraz z redakcją "Podlasiaka" organizują superkonkurs dla klas szkolnych, kół zainteresowań, bądź po prostu paczki znajomych, w którym wygrać można kulig lub kilkugodzinny pobyt z atrakcjami w ośrodku, o wartości ok. 1 tys. zł.

Ośrodek słynie z nauki jazdy konnej. Dysponuje nowoczesną stajnią główną i trzema pozostałymi, rozbudowanym placem do jazdy konnej, piaszczystą i trawiastą ujeżdżalnią, pierścieniem do jazdy dla początkujących, bądź pracy z koniem "z ziemi".

– Dla amatorów sportów grupowych proponujemy świetną zabawę przy wspólnej grze w siatkówkę plażową czy rywalizację przy strzelaniu z łuku/wiatrówki. Posiadamy też park linowy, w którym znajdują się mosty wiszące od jednego do aż siedmiu metrów wysokości, ściankę wspinaczkową, zjazd tyrolski na linie, równoważnie ruchome i stałe, linę Tarzana, a zimą wyścigi saneczkowe z przygotowanej specjalnie górki saneczkowej i kuligi rodzinne lub grupowe – opowiada Hubert Kolenda z ośrodka Wiosenny Wiatr.

Wielką atrakcją dla spędzających tu czas jest oddane niedawno do użytku grodzisko wczesnośredniowieczne. – Posiadamy również własny las, około 10 hektarów, z przepięknym miejscem do wypoczynku przy ognisku. Cieszymy się, że o każdej porze roku coraz więcej osób nas odwiedza, nawet w mroźne dni nasza stajnia nie świeci pustkami, z każdym rokiem przybywa do nas więcej urlopowiczów z całej Polski i z zagranicy. Dzięki temu z każdym dniem pojawia się w naszym życiu nowy cel. W planach mamy dalszą rozbudowę bazy noclegowej, wzbogacenie oferty wypoczynkowej (budowa groty solnej, minikarczmy oraz stworzenie warsztatów z kowalstwa, garncarstwa oraz ziołolecznictwa) – dodaje Mariusz Kolenda.

W naszym konkursie można wygrać kilkugodzinny pobyt w ośrodku. Co w tym czasie można tam robić? Zabraknie czasu, żeby wszystkiego spróbować! Do wyboru są: kulig, ognisko, górka saneczkowa, ale także jazda konna, tyrolka (zjazd na linie), park linowy, sala bilardowa, scena do własnych występów, a nawet przejażdżki jeepem.

Wystarczy zebrać się większą grupą, nawet 30-40-osobową, wygrać nasz konkurs i cieszyć się supernagrodą w gronie klasy lub znajomych. Wcześniej jednak należy zebrać pięć kuponów z kolejnych wydań "Podlasiaka", nakleić je na kartę konkursową (zamieścimy ją za tydzień), prawidłowo wypełnić i dostarczyć najpóźniej do 1 marca do naszej redakcji przy ul. Warszawskiej 13, II piętro (można też wrzucić do pomarańczowej skrzynki). Laureata ogłosimy w wydaniu z 5 marca.

Zachęcamy do udziału. Im więcej kart konkursowych, tym większa szansa wygranej. Przypominamy - wartość nagrody to ok. 1 tys. zł.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: