Przyjdź na targi ślubne i wygraj nagrody!

Zakończone
  • Kategoria: Wystawy
  • Miasto: Biała Podlaska
  • Adres: hala IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej
  • Data wydarzenia: 18.11.2018

BIAŁA PODLASKA 18 listopada w hali IV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica odbędzie się XVIII Wielka Gala Ślubna. To doskonała okazja do zapoznania się z ofertą z branży ślubnej.

Dla tych, którzy jeszcze nie mają sukni ślubnej lub dopiero rozglądają się za salą weselną, to doskonała okazja, by załatwić wszelkie formalności związane z weselem. Na narzeczonych planujących swój najważniejszy dzień w życiu w hali IV LO będą czekali wystawcy oferujący produkty i usługi z różnych branży.

– Będzie ich ponad 50. To chociażby salony sukien ślubnych, moda męska, zespoły muzyczne, auta ślubne, dekoratorzy, kosmetyczki, fryzjerzy, animatorzy, sale weselne, catering, dekoracje ślubno-weselne, jubilerzy, fotografowie, kamerzyści, fotobudki, zaproszenia, DJ-e, cukiernie, barmani, prezenty ślubne – wylicza Magdalena Araźna z portalu ŚlubwBiałej.pl.

Targi ślubne rozpoczną się w niedzielę 18 listopada o godz. 11 i potrwają do 18. Wstęp kosztuje 10 zł. Firmy zainteresowane współpracą i promowaniem się podczas imprezy proszone są o kontakt za pośrednictwem strony www.slubwbialej.pl/targi-slubne.

Dla uczestników przewidziany jest konkurs, w którym do wygrania jest oprawa ślubu (m.in. suknia ślubna, pierścionek z brylantem, przejazd autem ślubnym, usługa dekoracji światłem, animacje dla dzieci, sesja narzeczeńska oraz zaproszenia ślubne). Kupon konkursowy można będzie uzupełnić na miejscu.

Więcej informacji za tydzień w papierowym wydaniu tygodnika Podlasiak!