III Bialskie Targi Technologii Cyfrowych

Zakończone

Przed nami wyjątkowe wydarzenie. 3. Bialskie Targi Technologii Cyfrowych wraz z warsztatami z kodowania i robotyki odbędą się 30 maja w Hali Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej (PSW), ul. Sidorska 105, w godzinach 9 – 17.

Dzięki technologiom mobilnym i rozwiązaniom informatycznym dostajemy dziś do ręki narzędzia, dzięki którym możemy robić naprawdę wielkie i dobre rzeczy. Targi to możliwość spotkania się ze specjalistami i bliskiego poznania oferty rynkowej. Dają możliwość optymalnego wyboru urządzeń dla realizacji potrzeb informatycznych każdego człowieka.

Uczestnicy wydarzenia poznają innowacyjne i nowatorskie rozwiązania służące podniesieniu jakości pracy zarówno w edukacji, jak i w biznesie. Nowością będzie oferta skierowana szczególnie w kierunku firm i przedstawicieli biznesu oraz instytucji edukacyjnych.

Oferta zostanie zaprezentowana w jednym z kilku sektorów: IT Security – Bezpieczeństwo w Firmie i Instytucji, Smart Home – Inteligentne rozwiązania dla domu, IT Education – Nowoczesna Szkoła, Bussiness IT – Innowacyjna firma.

Będzie to również jedyna i niepowtarzalna okazja, by wziąć aktywny udział w prezentacjach w niezwykle rozbudowanej Strefie Multimediów i Digital Signage, Strefie Druku i Strefie Kodowania. W specjalnie wydzielonej Strefie Inspiracji odbędą się dynamiczne sesje i spotkania z branżowymi ekspertami i praktykami.

Wydarzenie organizuje firma JB Multimedia Jerzy Bielecki oraz Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.