Top Mar obronił tytuł

Top Mar obronił tytuł

Mistrzem kolejnej edycji Bialskiej Amatorskiej Ligi Halowej, rozgrywanej pod patronatem prezydenta Dariusza Stefaniuka, został Top Mar. Powtórzył w ten sposób ubiegłoroczne osiągnięcie.

Do rozgrywek przystąpiło 16 drużyn, które podzielono na dwie grupy. Po cztery najlepsze w każdej z nich zakwalifikowały się do ćwierćfinałów, od którego to etapu rozpoczęła się faza pucharowa. Ostatecznie do finału awansowały: Top Mar (3:2 w półfinale z centrumsas.pl) oraz Nissan Team (2:2 i 2:1 w karnych z Mario Presto). W decydującej potyczce lepsi okazali się obrońcy tytułu, wygrywając z Nissan Teamem 6:4. Trzecie miejsce zajął centrumsas.pl, pokonując Mario Presto 4:0.

Mistrzowski puchar z rąk wiceprezydenta Michała Litwiniuka odebrali: Paweł i Piotr Bołtowiczowie, Bartłomiej Goździołko, Konrad Jaszczuk, Robert Kijora, Jakub Wiśniewski, Mateusz Kacik, Kamil Kocoł, Paweł Komar i Maciej Majerczak. Królem strzelców został Jacek Mielnik z Nissan Teamu, który w rozgrywkach zdobył w sumie 28 goli. – Zapraszamy za rok – mówi Mariusz Michalczuk, organizator BALH, prezes Bialskiej Ligi Szóstek Piłkarskich.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: