Rusza walka o Złotą Maskę

Rusza walka o Złotą Maskę
fot. Adam Paluch

Organizatorzy zadbają, by nie zabrakło dobrej zabawy

Na bialską scenę powraca program „Metamorfoza Idealna”. Znani i lubiani bialczanie wcielą się w role popularnych gwiazd muzyki. Nasz tygodnik objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

"Metamorfoza Idealna" to wyjątkowe show, w którym zaproszeni goście podejmują wyzwanie pełnej metamorfozy i wcielenia się w wybraną przez siebie ikonę świata muzyki. Widowisko ma charakter koncertu charytatywnego. Uczestnicy walczą nie tylko o Złotą Maskę, ale również o pieniądze na dowolnie wybrany przez siebie szczytny cel.

Pieczę nad przygotowaniami sprawuje niezawodny sztab organizacyjny, w składzie: Cezary Kirczuk (social media), Anna Stolarczuk, Maria Kwitek oraz reżyser i pomysłodawca widowiska Damian Trzpil, którzy mają już na swoim koncie wiele innych imprez o charakterze charytatywnym. Jak co roku przyświeca im jeden cel: udowodnienie, że pomagać każdy może. Partnerem wydarzenia jest Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej.

W tym roku zaproszenie do udziału w programie otrzymało 12 uczestników. Wszyscy nominowani są przedstawicielami świata tańca, muzyki lub teatru. Przed nimi nie lada wyzwanie: zbliżyć się do wybranej przez siebie postaci. Śmiałków czeka niezwykła metamorfoza, zarówno wizualna, jak i mentalna. Na jeden wieczór bohaterowie koncertu staną się gwiazdami, z nadzieją, że ich twarze zabrzmią znajomo. Przygotowania do gali finałowej potrwają zaledwie trzy miesiące. W tym czasie sztab programu zadba o przygotowanie wokalne, aktorskie i choreograficzne.

Wszystkich chętnych do pomagania oraz budowania tego artystycznego widowiska organizatorzy chętnie zapraszają do współpracy. Więcej informacji, ciekawostki z przygotowań programu oraz kontakt do organizatorów znajdziecie Państwo na oficjalnym fanpage’u programu „Metamorfoza Idealna” .

Koncert zaplanowany jest na 10 maja w sali widowiskowo-konferencyjnej BCK przy ul. Brzeskiej 41. Do tego czasu co tydzień na łamach naszego tygodnika czytelnicy poznawać będą kolejne gwiazdy programu.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy