Ruda zmieni się w Chylińską

Ruda zmieni się w Chylińską

BIAŁA PODLASKA W tym tygodniu poznajemy pierwszą gwiazdę trzeciej edycji charytatywnego show „Metamorfoza Idealna”, nad którym nasz tygodnik objął patronat medialny. Dla wokalistki Sylwii Zawiślak (l. 32), dla przyjaciół Rudej, śpiew jest zarówno pracą, jak i hobby, które kocha.

W programie bierze udział z dwóch powodów. Są nimi Mikołaj i Patryk Płusko, dzielni bracia, dziesięciolatkowie, którzy całe swoje życie zmagają się z poważną chorobą, jaką jest mukowiscydoza. Niestety, koszty związane z leczeniem są potężne – bez pomocy finansowej chłopcy nie są w stanie w miarę normalnie żyć. Jeżeli udałoby się jej wygrać, to ewentualną wygraną chciałaby zapełnić chociaż kroplę w morzu ich potrzeb.

Jako wokalistka najczęściej kojarzona jest z muzyką disco polo. W zeszłym roku przeszła do półfinału programu „Disco Star” , emitowanego na antenie telewizji Polo TV, gdzie została „Czarnym Koniem Czadomana”. Ale to niejedyny styl muzyczny, jaki lubi. – Postanowiłam podjąć wyzwanie i odwrócić swój wizerunek sceniczny o 180 stopni. Wcielę się w postać Agnieszki Chylińskiej, która od lat budzi kontrowersje i jest bardzo ciężka do podrobienia – zdradza Ruda.

– Utwór, jaki wybrała Sylwia, to „Niekochana” z płyty O.N.A „Mrok” – dodaje organizator Cezary Kirczuk.

Sylwia uwielbia wieś, prowadzi agroturystykę, a zimą wypożyczalnię nart biegowych w Ossówce. Na co dzień jest osobą wesołą i uśmiechniętą. Tym trudniejszym zadaniem – jak sama mówi – będzie wcielenie się w „mroczną” postać Agnieszki z tamtych lat, żywiąc nadzieję, że podoła wyzwaniu. – Charyzma, niezbadane pokłady energii i szaleństwa to mieszanka cech, które z pewnością czynią z Sylwii ostrą zawodniczkę – dodaje organizator Maria Kwitek.

Czy Ruda wywalczy „Złotą Maskę” oraz czek w nieznanej nam jeszcze kwocie, który przekaże na cel charytatywny? Dowiemy się tego już 10 maja, na kiedy zaplanowany jest finał programu.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: