POWIAT BIALSKI: Kto będzie rządził w miastach i gminach?

POWIAT BIALSKI: Kto będzie rządził w miastach i gminach?

Wybory samorządowe odbędą się 21 października, a w związku z tym, że minął już czas na rejestrowanie kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydenta, postanowiliśmy przyjrzeć się, na kogo będziemy mogli oddać swój głos w miejscowościach naszego regionu.

Miasto Biała Podlaska

Bogusław Broniewicz (KWW Biała Samorządowa)

Andrzej Czapski (KWW Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych)

Michał Litwiniuk (KWW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska)

Dariusz Stefaniuk (KWW PiS)

Miasto Międzyrzec Podlaski

Zbigniew Kot (KWW Zbigniewa Kota)

Arkadiusz Janus (KW PiS)

Miasto Terespol

Jacek Daniluk (KWW Porozumienie Samorządowe Terespola)

Piotr Skolimowski (KWW Terespol Razem)

Justyna Sowa (KWW Nasze Miasto Terespol)

Gmina Biała Podlaska

Konrad Gąsiorowski (KWW Twoja Gmina Biała Podlaska)

Wiesław Panasiuk (KW PSL)

Kamil Paszkowski (KW PiS)

Edyta Sweklej (KWW Służba nie drużba)

Gmina Drelów

Sławomir Bogucki (KW PiS)

Piotr Kazimierski (KWW Dla dobra wszystkich)

Gmina Janów Podlaski

Leszek Chwedczuk (KWW "Odnowa dla Janowa")

Wiesław Fila (KW PiS)

Teresa Hryciuk (KW PSL)

Karol Michałowski (KWW Janów nowych szans Karola Michałowskiego)

Arkadiusz Podskok (KWW Arkadiusza Podskok)

Gmina Kodeń

Jerzy Troć (KWW Jerzego Trocia)

Gmina Konstantynów

Ewa Koziara (KWW PiS)

Romuald Murawski (KWW PSL)

Gmina Leśna Podlaska

Paweł Kazimierski (KWW Bezpartyjnych)

Gmina Łomazy

Wiesław Bańkowski (KWW Gmina dla Wszystkich)

Jerzy Czyżewski (KWW Aktywna Gmina Łomazy)

Gmina Międzyrzec Podlaski

Krzysztof Adamowicz (KWW Krzysztofa Adamowicz)

Radosław Klekot (KW PiS)

Gmina Piszczac 

Andrzej Kopystyński (KWW Andrzeja Kopystyńskiego)

Kamil Kożuchowski (KWW Wspólnie z Wami)

Gmina Rokitno

Jacek Szewczuk (KWW Gmina Rokitno Wspólny Dom)

Gmina Rossosz

Kazimierz Weremkowicz (KWW PSL)

Gmina Sosnówka

Marcin Janusz Babkiewicz (KWW Marcina Babkiewicza Wspólna Sprawa Sosnówka)

Andrzej Jacek Szypiło (KWW Sosnówka-2018)

Gmina Sławatycze

Grzegorz Kiec (KWW Grzegorza Kiec)

Arkadiusz Tadeusz Misztal (KWW Arkadiusza Misztala)

Gmina Terespol

Łukasz Dragun (KWW Razem dla Gminy Terespol)

Krzysztof Iwaniuk (KWW Krzysztofa Iwaniuka)

Gmina Tuczna

Zygmunt Litwiniuk (KWW PSL)

Gmina Wisznice

Piotr Robert Dragan (KWW Perspektywa dla Gminy Wisznice)

Gmina Zalesie

Zenon Iwanowski (KWW PiS)

Jan Sikora (KWW PSL)

Krzysztof Żuk (KWW Nowa Jakość)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: