Plaga oszustw internetowych

Plaga oszustw internetowych

REGION Mieszkaniec ul. Sielczyk w Białej Podlaskiej chciał kupić na portalu Allegro.pl telefon komórkowy huawei P9 lite mini. W styczniu zapłacił za niego sprzedawcy 300 zł, jednak do marca go nie otrzymał.

8 marca na policję zgłosiła się kolejna poszkodowana w sprzedaży internetowej. Mieszkanka Piszczaca w lutym na portalu Sprzedajemy.pl kupiła telefon komórkowy iphone, za który zapłaciła 820 zł. Sprzedawca nie przesłał jednak zamówionego towaru.

Również 8 marca terespolscy policjanci przyjęli zgłoszenie, tym razem od mieszkańca Terespola. Mężczyzna kupił za 299 zł drukarkę lexmark, jednak jej nie otrzymał.

Kupił frezarkę, ale jej nie dostał

ŁOBACZEW DUŻY gmina Terespol. Terespolski komisariat 8 marca przyjął zgłoszenie o oszustwie internetowym. Osoba podająca się za mieszkańca Świnoujścia wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl frezarkę festool domino. Mieszkaniec gminy zapłacił za nią nieco ponad 2 tys. zł, jednak towaru nie otrzymał.

Mieli marihuanę

REGION W ostatnich dniach doszło do kilku zdarzeń z udziałem młodych ludzi posiadających przy sobie niedozwolone substancje. To m.in. marihuana i tabletki odurzające. 7 marca na ul. Łukaszyńskiej w Białej Podlaskiej policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali dwóch 21-letnich mieszkańców miasta, u których znaleziono niewielką ilość marihuany i mefedronu. 8 marca doszło natomiast do zatrzymania 23-latka z gminy Biała Podlaska, który w miejscu zamieszkania miał krzak konopi indyjskich. W tym samym dniu w Misiach (gmina Międzyrzec Podlaski) kryminalni ustalili, że 24-latka w miejscu swojego zamieszkania trzymała środki odurzające. – W toku przeszukania policjanci ujawnili i zabezpieczyli też niewielką ilość marihuany – uzupełnia Wojciech Lesiuk, rzecznik prasowy KMP w Białej Podlaskiej. 

Wiedzą, kto ukradł

BIAŁA PODLASKA Wiadomo, kto 28 grudnia obrobił jeden z bialskich supermarketów. Złodziejem okazał się 39-letni obywatel Białorusi, który ukradł alkohole, słodycze i kawę o łącznej wartości prawie 1,1 tys. zł. Policjantom udało się ustalić, że mężczyzna okradł także supermarkety w Wyszkowie i Zambrowie.

 

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: