Miał przy sobie 2 kg marihuany. 25-latek z Białej Podlaskiej aresztowany

Miał przy sobie 2 kg marihuany. 25-latek z Białej Podlaskiej aresztowany

BIAŁA PODLASKA Nawet do dziesięciu lat więzienia grozi 25-letniemu mieszkańcowi Białej Podlaskiej. Bialscy kryminalni ujawnili w jego bagażu ponad 2 kg marihuany. Mężczyzna wpadł podczas przewożenia środków odurzających. Został tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło we wtorek 12 lutego na drodze krajowej nr 2 w Styrzyńcu. Policjanci bialskiej drogówki oraz kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mercedesa. Z informacji posiadanych przez funkcjonariuszy wynikało, że może on przewozić znaczne ilości środków odurzających.

W trakcie przeszukania auta informacje te potwierdziły się. W znajdującej się torbie podróżnej, 25-latek przewoził dwa worki foliowe z zawartością suszu. Wstępne badanie testerem wskazało, iż jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli w samochodzie ponad 2 kg narkotyków. Marihuanę odnaleziono również w miejscu zamieszkania mężczyzny.

25-latek został zatrzymany, a następnie doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

(b)

25-latek miał przy sobie 2 kg suszu

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: