Koło Bialczan powitało rok

Koło Bialczan powitało rok

Prezes Koła Bialczan Waldemar Godlewski i wiceprezes Ewa Siekielewska witają przybyłych na spotkanie noworoczne. W głębi uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w oczekiwaniu na swój występ. Z prawej muzyk Leszek Domański

BIAŁA PODLASKA Ponad pół setki członków Koła Bialczan uczestniczyło 26 stycznia w spotkaniu noworocznym w gościnnych warsztatach szkolnych ZSZ nr 1.

Prezes Waldemar Godlewski w imieniu zarządu złożył wszystkim serdeczne życzenia, a wiceprezes Ewa Siekielewska poinformowała, że w połowie lutego na zaproszenie stowarzyszenia do Białej Podlaskiej przyjedzie Małgorzata Szejnert.

Ta znana pisarka i reportażystka pochodzi z Białej Podlaskiej. Jest honorowym członkiem Koła. Będzie promować swą najnowszą książkę „Wyspa Węży”. Zarząd Koła ma w planie na 2019 rok jeszcze kilka spotkań z innymi znanymi bialczanami.

Świątecznym akcentem spotkania był występ uczennic z I Liceum Ogólnokształcącego im. J.I. Kraszewskiego, które wykonały kilka polskich i zagranicznych kolęd. Do tańca przygrywał znany w mieście i udzielający się na niwie muzycznej Leszek Domański.

Jerzy Trudzik

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: