Janicka na miejsce Czapskiego

Janicka na miejsce Czapskiego

Gabriela Janicka wraca do Białej Podlaskiej

BIAŁA PODLASKA Powyborczych roszad ciąg dalszy. Gabriela Janicka, którą do Urzędu Marszałkowskiego zabrał ze sobą. Zajmie miejsce Andrzeja Czapskiego, który z kolei trafił do WOD-KAN.

Janicka od początku lipca 2017 roku pracowała jako naczelnik gabinetu prezydenta miasta. Pracownica z ponad 20-letnim stażem w Urzędzie Miasta wcześniej szefowała w wydziale gospodarki komunalnej.

Współpraca układała się dobrze, dlatego po przegranych wyborach i objęciu funkcji wicemarszałka, Gabriela Janicka przeniosła się do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, gdzie pracowała w kancelarii marszałka. Nie trwało to jednak długo. Na początku lutego zwolnił się wakat po Andrzeju Czapskim i jak informuje rzecznik LUW Remigiusz Małecki, Gabriela Janicka jest w filii w Białej Podlaskiej kierownikiem oddziału zezwoleń na usunięcie drzew i krzewów.

Przypomnijmy, że Czapski dostał tam pracę po przegranych wyborach samorządowych, a z filią Urzędu Marszałkowskiego pożegnał by objąć funkcję dyrektora finansowego w spółce miejskiej WOD-KAN.

(jd)

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: