Dwie osobówki zderzyły się w Worońcu

Dwie osobówki zderzyły się w Worońcu
KMP w Białej Podlaskiej
Bialscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj (18 lutego) na DK-2 w Worońcu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 27-latek, nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim citroena, doprowadzając do zderzenia.
Kierujący samochodem osobowym BMW 27-letni mieszkaniec gm. Piszczac, na prostym odcinku drogi, najechał na tył jadącego przed nim citroena. Drugim samochodem kierował 53- letni mieszkaniec gm. Stanin. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, potwierdziło to przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem.
W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał kierowca citroena. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. - Apelujemy do kierowców o bezpieczną i rozważną jazdę. Zanim zdecydujemy się na wykonanie jakiegokolwiek manewru na drodze, upewnijmy się czy taki manewr możemy wykonać bezpiecznie. Pamiętajmy, że od tego, w jaki sposób prowadzimy auto zależy nie tylko życie i zdrowie nasze, ale również innych korzystających z dróg - mówi Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: