Do więzienia za ciuchy i świnkę skarbonkę?

Do więzienia za ciuchy i świnkę skarbonkę?
fot. archiwum

Do więzienia za ciuchy i świnkę skarbonkę?

22-letni mieszkaniec gm. Łomazy wpadł w ręce policji zaraz po tym, jak próbował ukraść w jednym z centrów handlowych odzież, sprzęt AGD i ... "świnkę skarbonkę".

28 stycznia w jednym z bialskich centrów handlowych doszło do kradzieży a łup sprawca próbował wynieść w plecaku. Wezwana na miejsce policja ustaliła, że za kradzieżą stoi 22-letni mieszkaniec gm. Łomazy. – Mundurowi ujawnili dodatkowo ubrania i przedmioty, które nie były własnością sklepu zgłaszającego kradzież. Mężczyzna nie miał paragonów na posiadany towar. Policjanci  szybko ustalili sklepy, które odwiedził 22-latek. Potwierdzili, że posiadany przez mężczyznę asortyment pochodzi dodatkowo z dwóch innych butików – informuje Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

Całość towaru została odzyskana, a wśród skradzionych przedmiotów znalazła się nawet świnka skarbonka. Okazało się, że 22-latek tego dnia odwiedził także sklep ze sprzętem AGD, z którego ukradł robota kuchennego. Straty zostały przez wszystkich poszkodowanych oszacowane na ok. 1 tys. zł. O dalszym losie mężczyzny zdecyduje sąd, grozi mu do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: