Była skarbnik z posadą w Urzędzie Marszałkowskim

Była skarbnik z posadą w Urzędzie Marszałkowskim

Marta Juchnikowska w styczniu została odwołana z funkcji skarbnika miasta Biała Podlaska. Na jej miejsce weszła Marta Mirończuk, która do tej pory była zastępcą skarbnika. Juchnikowska przechodzi do Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie.

Opublikowano wyniki naboru na wolne stanowisko urzędnicze ds. księgowości dochodów Urzędu Marszałkowskiego w oddziale księgowości Urzędu w Departamencie Finansów. Kandydatka spełniła wszystkie wymagania i teraz zarządzać będzie finansami województwa.

Oburzenia z powodu odwołania skarbnik nie krył radny Adam Chodziński. Na ostatniej zapytał co było powodem jej odwołania, ale skrytykował także sam sposób poinformowania jej o tym. W jego opinii odbyło się to drogą elektroniczna a w kadencji, w której był wiceprezydentem rzekomo do takich sytuacji nie dochodziło.

Jednak na konferencji kilka dni wcześniej prezydent Michał Litwiniuk zapowiadał jaka będzie przyszłość skarbnik Marty Juchnikowskiej a o planach zastąpienia jej pełniącą wtedy funkcję zastępcy skarbnika Martą Mirończuk, rozmawiał już z Juchnikowską wcześniej.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: