6-miesięczny Maciuś zagrał w serialu

6-miesięczny Maciuś zagrał w serialu
fot. nadesłane

To był debiut małego Maćka na małym ekranie. Rodzice Anna i Mirosław Terlikowscy z Łosic nie kryją dumy z roli synka i zapowiadają, że chcieliby, żeby nie była to ostatnia przygoda Maciusia z filmem.

Zaczęło się od podjęcia współpracy z agencją aktorską, gdzie rodzice zgłosili swojego malutkiego synka. Nic dziwnego, jego uroda jest wyjątkowa. Tak samo pomyśleli twórcy serialu "Korona królów", emitowanego w TVP 1, którzy skontaktowali się z rodziną, bowiem szukali około 6-miesięcznego dziecka do roli jednego z bliźniaków.

Maciuś sprawdził się w tej roli. – Miał chrzest na ekranie, zachował się tak jak trzeba, a więc zapłakał podczas polewania główki wodą. Generalnie był bardzo grzeczny, nie trzeba było powtarzać ujęć, ekipa była bardzo zadowolona – wspomina Anna Terlikowska, mama chłopca.

207. odcinek serialu "Korona Królów", w którym można będzie zobaczyć Maciusia, zostanie wyemitowany w kwietniu. Rodzice mają nadzieję, że to nie ostatnia przygoda chłopca przed kamerą. Czekamy zatem na kolejne wieści o sukcesach małego aktora.

Maciuś z jedną z aktorek "Korony królów"

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: