Paszkowski członkiem zarządu PEC

Paszkowski członkiem zarządu PEC
fot. nadesłane

Sebastian Paszkowski uzupełnił skład rady nadzorczej PEC

Spółka miejska PEC została uzupełniona o nowego członka zarządu. Zgodnie z zapowiedziami stawia się na młodych i kompetentnych bialczan, który mają być dopełnieniem doświadczonych pracowników spółek.

Sebastian Paszkowski, bo o nim mowa, jest absolwentem IV LO im. S. Staszica w Białej Podlaskiej. Ukończył studia w Siedlcach i powrócił do rodzinnego miasta. Pracował od 2001 roku w magistracie, gdzie m.in. wdrażał System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001, był audytorem wewnętrznym oraz posiada certyfikat specjalisty ds. ochrony danych osobowych.

Skończył studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W 2008 roku Paszkowski, zrezygnował z pracy w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, skąd wyjechał do Wrocławia i zajmował się doradztwem w zakresie zarządzania firm. Był kierownikiem logistyki w Kolporter SA we W kwietniu 2009 roku rozpocz ął prac ę na stanowisku Kierownika Regionu ds. Wrocławiu, potem pracował też m.in. w firmie Euronet, Elavon Financial Services Designated Activity Company, która jest od 20 lat światowym liderem w przetwarzaniu płatności bezgotówkowych.

Dodaj komentarz

Komentarze

    Brak komentarzy

Zobacz także: